Ota yhteyttä

Tarrax

Y-tunnus: 1059293-5
Linkkikatu 6
21100 Naantali

asiakaspalvelu@tarrax.fi

Verkkolaskutus

Verkkolaskuosoite*: 003710592935
Välittäjän tunnus: 003708599126
Välittäjä: Liaison Technologies

* Verkkolaskuosoitteemme on sama kuin OVT-tunnuksemme

Ostolaskut ensisijaisesti verkkolaskutukseen, vaihtoehtoisesti lähetys osoitteeseen:

tarrax@heeros-invoices-fi.com

 

Yhteydenottolomake

Marko Hurula

Tuotantopäällikkö

marko.hurula@tarrax.fi

050 325 0098

358503250098

Petri Hannonen

Asiakkuuspäällikkö Länsi-Suomi

petri.hannonen@tarrax.fi

0500 742 311

0500 742 311

Ilkka Tarvainen

Asiakkuuspäällikkö
Keski- ja
Pohjois-Suomi

ilkka.tarvainen@tarrax.fi

050 322 4058

050 322 4058

Jan Slant

Asiakkuuspäällikkö
Etelä-Suomi

jan.slant@tarrax.fi

045 312 4848

045 312 4848

Päivi Pirskanen

Tuotantokoordinaattori

tarrax@tarrax.fi

02 437 5100

Sini Ahtee

Myyntipalveluvastaava

sini.ahtee@tarrax.fi

050 325 0092

050 325 0092

Niina Kaitanen

Asiakaspalvelu

asiakaspalvelu@tarrax.fi

02 437 5100

Timo Haapaniemi

Hallituksen puheenjohtaja​​​​